#0 – Pilot

Cześć!

Oto jest, w końcu… Po tylu latach zdecydowałem się założyć bloga. Ale ok, od początku.

Ja nazywam się Beniamin Rychter i jestem Front-End i Web Developerem, a także wykładowcą i mentorem w szkole IT CodersLab. Zdecydowanie programowanie, nowinki technologiczne (smart domy) jak i samochody to moje główne zainteresowania.

No i właśnie o tym będzie w głównej mierze ten blog. Od dawna chciałem mieć miejsce na to, żeby napisać od czasu do czasu notkę o tym nad czym aktualnie pracuje, co mnie jara albo co ostatnio wpadło w rączki do testów.

Poza tym, w niedługim czasie szykuje się u mnie remont generalny całego mieszkania, więc to najlepszy moment żeby ogarnąć kwestię inteligentnego domu ale tanim kosztem. Pewnie głównie o tym będę tutaj pisał w najbliższym czasie.

Nazwa bloga, czyli Code Kingdom to coś co było w mojej głowie przez wiele wiele miesięcy. Jakiś czas temu grafik z którym współpracowałem, stworzył identyfikację graficzną dla tej nazwy która miała służyć jako swego rodzaju marka. Jednak okazało się, że bardziej jestem znany w branży pod swoim imieniem i nazwiskiem więc projekt „Królestwa” umarł. Po wielu tygodniach w których myślałem o nazwie dla tego projektu, w końcu przypomniałem sobie o moim Code Kingdom. No i tak zostało. Mam nadzieję, że teraz zdobędzie chociaż kilku czytelników.

 

Ok, to w tzw. pilocie to tyle.

Do następnego, bye!

Dodaj komentarz